Ciekawe Porady Większe doznania

Masaż erotyczny – na czym polega? Jak go wykonać

Masaż erotyczny jest znany również pod mianem masażu nuru. To bardzo ciekawa technika, która pozwala na wykorzystanie całej powierzchni ciała zarówno osoby masowanej, jak i masującej.  Technika ta pochodzi z Japonii, jednak cieszy się coraz większą popularnością także w Polsce. Błędnie odbierany jest fakt, że masaż nuru jest przeznaczony jedynie dla panów – otóż nie! Z masażu erotycznego mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jest to technika, która może stanowić źródło relaksu, a także forma przyjemnego odstresowania. Jeśli dowiesz się, jak zrobić masaż erotyczny, z powodzeniem możliwe będzie zastosowanie go w Waszej sypialni. Sprawdzi doskonale zarówno w formie gry wstępnej, jak i czysto odprężającej zabawy.

Co to jest masaż erotyczny?

Masaż jest przeprowadzany z użyciem specjalnych balsamów. “Nuru” to w dosłownym znaczeniu “śliski”, dlatego ma to swoje bezpośrednie przełożenie również na samą formę i sposób wykonywania wszystkich czynności. Sam przebieg masażu polega na pocieraniu przez masażystkę całą powierzchnią ciała skóry osoby masowanej.

Balsamem pokrywa się oba ciała – zarówno masażystki, jak i masowanej osoby. Pozwala to na poczucie ogromnego odprężenia, a także zredukowanie poziomu stresu i zwyczajny relaks. Pozwala on na poczucie niesamowitej bliskości innego ciała, jednak nie jest jedynie przeznaczony dla osób nieposiadających swoich partnerów.  Z powodzeniem można swego rodzaju wariacje nuru przenieść pod swój dach.

Jak wykonać masaż erotyczny w domu?

Specjalistyczne punkty, oferujący ten rodzaj usług, mają swoje odgórnie ustalone zasady. Jednak to, jak wygląda masaż erotyczny pod Waszym dachem, zależy jedynie od Waszej kreatywności, możliwości i potrzeb. Istnieją specjalistyczne żele do przeprowadzenia masażu nuru, jednak z powodzeniem można zaopatrzyć się w coś innego. Doskonale sprawdzą się tu oleje roślinne, takie jak kokosowy, migdałowy czy nawet oliwa z oliwek. Musicie jednak pamiętać o tym, że używając zwykłych olejków, możecie znacznie obniżyć trwałość prezerwatyw wykonanych z lateksu. Dlatego jeśli zależy Wam na ich niezawodności, dobrym rozwiązaniem może okazać się inwestycja w profesjonalny żel. Należy jednak pamiętać, że sprawdzi się on najlepiej na wilgotne ciało. Może warto zacząć dozować doznania swojemu partnerowi już w łazience, podczas kąpieli bądź prysznica. Ciekawym rozwiązaniem może być także zastosowanie buteleczki z atomizerem. Pozwoli ona na szybkie i gwałtowne odczuwanie skoków temperaturowych.

Masaż erotyczny – jak zrobić go w domu i na co zwrócić uwagę?

Największą wadą tego rodzaju masażu jest powstawanie dużego bałaganu, a czasem nawet nieodwracalnych zniszczeń. Przy użyciu naturalnych olejów plamy na pościeli meblach mogą zostać już na stałe. Jednak nic straconego – wystarczy odpowiednio zabezpieczyć całą scenerię. Przygotujcie odpowiadającą sobie powierzchnię. Najbezpieczniejsza byłaby podłoga, jednak nie każdemu może odpowiadać twardość i temperatura jakie zapewnia. Ciekawym rozwiązaniem z pewnością będzie także zastosowanie materaca dmuchanego. Jeśli jednak zdecydujecie się na zachowanie całej odprężającej zabawy w łóżku, zabezpieczcie je odpowiednio. Sprawdzi się zastosowanie syntetycznej tkaniny o wielkości waszego materaca. Może być to np. prześcieradło bądź innego rodzaju materiał.

Tylko od Ciebie zależy przebieg masażu erotycznego – jak wygląda każdy etap, w jakich okolicznościach się odbywa, jakich olejków używasz. Przedyskutuj wszystko ze swoją drugą połówką bądź dajcie się ponieść chwili. Możecie ograniczyć się jedynie do swojej fantazji bądź poszukać inspiracji w internecie. Działania doświadczonych masażystek mogą okazać się pomocne. W tym przypadku nie będzie obowiązywała zasada “nie róbcie tego w domu”. Cały masaż pozwoli na niezwykłe zbliżenie się do drugiej osoby i pogłębienie więzi. Odprężenie, które gwarantuje, jest nieporównywalne z niczym.

Jeśli jednak chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, możecie się także udać na szkolenie z masażu erotycznego. Nawet jeżeli się na to nie zdecydujecie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której na pewno znajdziecie coś, co przeniesie Wasze życie łóżkowe w inny wymiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *