Ciekawe

Prezerwatywy My.Size – dlaczego stały się tak popularne?

Prezerwatywy My.Size – dlaczego stały się tak popularne?

Prezerwatywy są najchętniej wybieraną formą antykoncepcji w naszym kraju. Decyduje się na nie blisko 60% par. Na ich popularność wpływa kilka czynników, takich jak łatwa dostępność, wysoka skuteczność, niska cena oraz ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jednymi z najchętniej wybieranych prezerwatyw są te oferowane przez markę MySize. Zastanawiasz się, skąd wzięła się ich popularność?

Dlaczego dobrze dobrana prezerwatywa jest tak ważna?

Skuteczność metody antykoncepcji, jaką jest stosowanie prezerwatyw, może wynosić aż 98%, jednak dopiero w momencie, gdy prezerwatywa jest prawidłowo dobrana. Prezerwatywę dobrać należy do długości prącia podczas wzwodu, ale także do jego średnicy. Gdy konkurencyjne firmy proponowały użytkownikom dwa czy trzy najczęściej wybierane rozmiary prezerwatyw, czyli te o średnicy od 53 do 56 mm, MySize postanowiło zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas zbliżenia także osobom, które nie były zadowolone z korzystania z najpopularniejszych rozmiarów.

Firma wprowadziła na rynek prezerwatywy dopasowane na przyrodzenia posiadające średnicę od 45 do aż 72 mm.  Marka jako pierwsza w historii ponad 20 lat temu zaoferowała swoim klientom tak wiele rozmiarów kondomów. MySize oferuje modele prezerwatyw, których średnica różni się od siebie o milimetry, dzięki czemu każdy jest w stanie zaopatrzyć się w produkt zapewniający maksymalny komfort podczas zbliżenia.

Zbyt ciasna prezerwatywa będzie uciskać, może nawet pęknąć, natomiast ta za luźna będzie się zsuwać. Aby zachować ochronę na poziomie 98%, należy korzystać jedynie z idealnie dobranej do rozmiarów penisa prezerwatywy. Dobrze dopasowana prezerwatywa to nie tylko maksymalna ochrona przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale także maksymalne odczuwanie przyjemności podczas seksu. Dobrze dobrany kondom nie zmniejszy wrażliwości przyrodzenia na dotyk, za to znacznie zwiększy intensywność odczuwanych podczas zbliżenia doznań.

MySize – prezerwatywy o doskonałej jakości

Prezerwatywy MySize produkowane są z najwyższej klasy lateksu, który jest odporny na rozerwanie. Marka szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo swoich produktów, dlatego oferowane przez nich kondomy przechodzą wiele testów, których celem jest potwierdzenie ich wytrzymałości. Posiadają ergonomiczny kształt oraz zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu doznania podczas seksu są intensywniejsze. Doskonała jakość to dla MySize niezawodność, a także delikatność dla skóry. Prezerwatywy nie uczulają ani nie powodują podrażnień. Są także zapakowane w wytrzymałe pudełko, które odpowiednio zabezpiecza znajdujące się w nim prezerwatywy.

Gdzie kupić MySize?

W ofercie Internetowego sklepu erotycznego Świat Doznań znajdziesz wszystkie rozmiary prezerwatyw My.Size – od najmniejszych, przez średnie, aż do największych. Zaopatrzysz się tam w opakowania zawierające 3 lub 10 prezerwatyw – kupowanie większych zestawów wychodzi korzystnie cenowo. Ponadto w sklepie Świat Doznań zakupisz także oferowane przez markę MySize lubrykanty, które podobnie jak prezerwatywy produkowane przez tę firmę, są przyjazne dla skóry. Możesz je stosować razem z prezerwatywami, jeżeli zależy Ci na lepszym nawilżeniu, ale żele intymne świetnie sprawdza się także podczas korzystania z zabawek erotycznych.

MySize – opinie

O najlepszej jakości prezerwatyw MySize świadczy wiele opinii na ich temat. Zadowoleni użytkownicy podkreślają, że jest to pierwsza marka, której prezerwatywy są tak idealnie dopasowane – wszystko za sprawą mnogości rozmiarów. Osoby, które wcześniej za sprawą dyskomfortu płynącego ze źle dopasowanej prezerwatywy nie czerpały przyjemności z seksu, teraz w końcu czują, jak niesamowite mogą być doznania podczas zbliżenia. Zarówno mężczyźni, jak i ich partnerki doceniają poziom nawilżenia, który utrzymuje się podczas stosunku. Wiele opinii zwraca uwagę na doskonałą wytrzymałość prezerwatyw MySize i łatwość ich poprawnego założenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *