Opowiadania erotyczne

5 błędów, które kobiety popełniają w łóżku

Każdy z nas popełnia błędy, jednak najważniejsze jest to, aby umieć je dostrzec i wyciągnąć pewne wnioski. Dzięki temu można w łatwy sposób się ich wystrzegać. W tym artykule chcieliśmy wskazać najczęstsze błędy popełniane w łóżku przez kobiety. Zapraszamy!

5 błędów, które kobiety najczęściej popełniają w łóżku

Nikt z nas nie jest idealny. Wszyscy popełniamy błędy we wszystkich aspektach naszego życia, również w sypialni. Bycie idealną kochanką dla swojego partnera czy męża to nie lada wyzwanie. Trzeba dobrze poznać jego preferencje i wystrzegać się 5 niżej wymienionych błędów. 

Brak inicjatywy w łóżku

Do najpopularniejszych błędów popełnianych w łóżku przez kobiety zaliczana jest bierność. Wiele Pań podczas stosunku liczy, iż to mężczyzna przejmie inicjatywę i będzie aktywną stroną. Wynika to z faktu, iż kobiety często wstydzą się swojej seksualności i boją się reakcji partnera na dane zachowania. Zdarza się również, że bierność w łóżku wynika z braku doświadczenia, nieodpowiedniej komunikacji w związku i wpływu kultury, według której skromność uchodzi za cnotę. Należy jednak pamiętać, że aby stosunek był atrakcyjny dla obu stron, zarówno kobieta, jak i mężczyzna muszą się w niego angażować. Panowie uwielbiają, gdy partnerka przejmuje inicjatywę i odpowiada na wysyłane sygnały seksualne. Zatem, jak być aktywną w łóżku? Przede wszystkim cieszyć się chwilą i dać się ponieść emocjom. Podczas zbliżenia nie wolno za dużo myśleć i zastanawiać się, jak zostaniemy odebrane. W czasie stosunku najlepiej skupić się na przyjemności i doznawanych odczuciach.

Udawanie orgazmu

Kolejnym popularnym błędem popełnianym przez kobiety w łóżku jest udawanie orgazmu. Najczęściej przyczyną tego zachowania jest chęć dodania partnerowi pewności siebie lub wywołania u niego silniejszego podniecenia. Kobiety często nie chcą mówić partnerom o braku orgazmu, gdyż obawiają się, że sprawią im przykrość i obniżą ich samoocenę. Należy jednak pamiętać, że Panowie często są w stanie rozpoznać grę swojej partnerki. Ponadto będąc szczere ze swoim mężczyzną, możecie wprowadzić do sypialni pewne zmiany, abyście oboje mogli cieszyć się satysfakcjonującymi doznaniami. Pamiętaj, że szczera rozmowa to klucz do sukcesu!

Skupianie się na swoich kompleksach

Bardzo dużym błędem popełnianym przez kobiety w łóżku jest koncentrowanie się wyłącznie na swoich kompleksach. Wiele Pań, zamiast skupić się na emocjach i doznaniach podczas stosunku, zastanawia się nad tym, jak wygląda w danym momencie. Kobiety często boją się, że nie są wystarczająco atrakcyjne dla swoich mężczyzn i obawiają się, jak ich ciało wygląda w danej pozycji. Ponadto Panie często porównują się do aktorek z filmów dla dorosłych. Należy jednak pamiętać, że filmy mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, a my nie jesteśmy aktorami. Możesz być pewna, że zakochany w Tobie mężczyzna nie dostrzega u wad, które u Ciebie wywołują silne kompleksy. Widzi on w Tobie piękną, atrakcyjną kobietę. Z tego względu nie warto zasłaniać części ciała, których się wstydzisz czy notorycznie wyłączać światła. Pokaż pewność siebie, a z pewnością zachwycisz swojego mężczyznę. Pamiętaj, że inni widzą Cię tak, jak sam na siebie patrzysz!

Partner musi czytać Ci w myślach

Kolejnym błędem popełnianym przez kobiety w łóżku jest brak otwartości. Paniom często wydaje się, że ich partner powinien wiedzieć, gdzie lubią być dotykane i jakie pieszczoty preferują. Należy jednak pamiętać, że nikt nie potrafi czytać w myślach. Warto powiedzieć drugiej połówce o swoich fantazjach i upodobaniach. W czasie zbliżenia możesz również pokierować ręką partnera i pokazać mu, w jaki sposób lubisz być pieszczona.

Brak otwartości na zmiany i eksperymenty

Piątym błędem popełnianym przez kobiety w łóżku jest brak chęci do zmian i eksperymentów. Niestety w większości związków po czasie pojawia się rutyna, również w sypialni. Aby temu zaradzić, warto spróbować nowych pozycji czy włączyć do zabawy gadżety erotyczne. Dzięki temu można skutecznie podgrzać atmosferę i wprowadzić do sypialni szczyptę pikanterii. Jednak wiele kobiet niechętnie podchodzi do tego typu rozwiązań, gdyż uważają je ja zbyt sprośne i nieskromne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *