Porady

Naturalne sposoby powiększania biustu, a operacja plastyczna

Jędrny i duży biust jest bez wątpienia marzeniem wielu kobiet. Niestety, matka natura nie zawsze jest sprawiedliwa. Jeśli zbyt małe piersi są naszym największym kompleksem, to powinnyśmy dążyć do eliminacji problemu. W jaki sposób? Metod jest wiele. Do dyspozycji mamy nowoczesne kosmetyki modelujące i ujędrniająca, suplementy stymulujące wzrost biustu, a także implanty, które wszywane są metodą operacyjną.
Na rynku znajdziemy również kontrowersyjne tabletki hormonalne.

Zanim zdecydujemy się na powiększenie biustu konkretną metodą powinnyśmy poznać wady i zalety każdego rozwiązania.

Powiększenie biustu za pomocą suplementów

Suplementy na powiększanie biustu, to produkty o bezpiecznym składzie, które sprzedawane są bez recepty. Ich stosowanie nie powinno nieść ze sobą żadnego ryzyka, jeśli nie jesteśmy uczuleni na żadną z substancji. Pamiętajmy jednak, że w sytuacji, gdy przyjmujemy inne leki (np. związane z chorobami przewlekłymi), to każdy spożywany suplement musimy skonsultować z lekarzem.

Kapsułki na powiększenie biustu zwykle bazują na ziołowych składnikach. Starannie wyselekcjonowany skład jest gwarancją wysokiej skuteczności. Jak działają produkty tego typu?

Przede wszystkim stymulują organizm do gromadzenia lipidów w adipocytach. To właśnie dzięki temu biust staje się pełniejszy. Dotykając piersi można poczuć, że są one twardsze i wyraźnie ,,wypełnione”. Dodatkowo, suplementy poprawiają napięcie skóry. Staje się ona jędrniejsza, co bezpośrednio przekłada się na kształt piersi. Zwiotczała skóra sprawia, że piersi rozchodzą się na boki i opadają. Istotnym jest, aby zafundować jej regenerację.
Skóra na piersiach i dekolcie musi stać się odżywiona i bardziej elastyczna. Wszystko to sprawia, że piersi zachowują pożądaną przez nas formę i wydają się o wiele większe niż dotychczas.
Suplementy sprawiają, że nasz biust wygląda na kilkanaście lat młodszy.

Perfect Bust – 90 kapsułek (tabletek) na powiększenie biustu

Należy pamiętać, że suplementacja jest skuteczna wtedy, gdy kapsułki przyjmujemy w sposób regularny. Nie zapominajmy również o tym, że zmiana nie przychodzi na pstryknięcie palców. Na pierwsze wyraźne efekty należy poczekać minimum kilka tygodni. Dobrze jest podejść do tematu poważnie. Oprócz kapsułek powinnyśmy stosować również kosmetyki stosowane zewnętrznie (o tym poniżej), czy też specjalne ćwiczenia na ujędrnienie biustu. Bez przeszkód znajdziemy je w sieci – wystarczy kilka minut prostych i niemęczących ćwiczeń, aby zadbać o biust i nadać mu przepięknych kształtów.

Warto również mieć świadomość, że suplementy nie są tym samym co produkty hormonalne, których stosowanie może być niebezpieczne dla naszego organizmu. Nie szukajmy cudownych preparatów, których spożywanie może przynieść więcej szkód niż pożytku. O wiele lepiej zakupić jest naturalne suplementy, które pochodzą z zaufanych źródeł.

Kosmetyki powiększające biust

Na rynku znajdziemy szereg kosmetyków do stosowania zewnętrznego, których celem jest bezinwazyjne powiększenie biustu. Są to wszelkiego typu żele, czy też serum.
Są to produkty, które oddziałują na nasze piersi od zewnątrz – to znakomite uzupełnienie suplementów, które działają od środka.

Kosmetyki na porost biustu bazują na innowacyjnych formułach, które odpowiadają za odżywienie i ujędrnienie piersi. Często posiadają one w swoim składzie kolagen, który odpowiada za to, że biust staje się bardziej sprężysty, a skóra wygładzona i przyjemna w dotyku.
Żele i inne produkty do stosowania zewnętrznego sprawiają, że biust formuje się „do przodu”, a nie „na boki”. Jak to możliwe?

Za kształt naszych piersi w znaczącej mierze odpowiada skóra. Jeśli jest ona zwiotczała, to piersi opadają pod swoim własnym ciężarem. Nieodżywiona i luźna skóra, nie jest w stanie utrzymać biustu, przez co wygląda on coraz gorzej. Na szczęście można temu zapobiec dzięki profesjonalnym kosmetykom na powiększenie biustu.
Serum, czy też żel do pielęgnacji piersi wpływa na optymalne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która stanowi główne wypełnienie naszego biustu. To właśnie dlatego staje się on wyraźnie większy. Oczywiście kosmetyki również musimy stosować systematycznie. Najlepiej, aby stały się one uzupełnieniem wieczornej pielęgnacji.
Stosowanie suplementów oraz kosmetyków z pewnością przyniesie nam oczekiwane rezultaty. Trzeba jednak podkreślić, że nasze piersi nie urosną nagle o trzy rozmiary, gdyż jest to niemożliwe.

Perfect Bust + serum 150ml – żel na powiększenie biustu

Biust staje się większy (u niektórych użytkowniczek jest to nawet rozmiar w górę) i wyraźnie podniesiony. Jego kształt staje się apetyczny. Jest to efekt push-up bez stanika. Nie spodziewajmy się jednak, że z miseczki A, nasz biust urośnie do miseczki D.

Operacyjne powiększanie piersi

Powiększanie piersi przy użyciu implantów to bardzo popularna metoda. Warto jednak pamiętać, że jest to operacja, która nie w każdym przypadku jest możliwa. Wstawienie implantów może dać nam spektakularny efekt. Z bardzo małych piersi możemy dorobić się ogromnego biustu. Warto jednak dodać, że tak drastyczna zmiana, rzadko kiedy wygląda naturalnie. Bardzo często już na pierwszy rzut oka można rozpoznać, że biust jest sztuczny. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że nierzadko przyjmuje on nienaturalny kształt (szczególnie w przypadku dużego rozmiaru). Na początku zwykle utrzymuje on pierwotną formę, jednak po czasie może on rozchodzić się i opadać, co z pewnością nie wygląda dobrze.
Należy zaznaczyć, że wiele zależy również od umiejętności lekarza. Nierzadko dochodzi do sytuacji, że kobiety po operacji są niezadowolone z tego, jak wyglądaj ich biust.

Oczywiście, można poddać się kolejnym operacjom, jednak pamiętajmy, że jest to metoda inwazyjna, na którą nasz organizm nie jest obojętny.
Ponadto powiększenie biustu jest zwyczajnie drogie. To wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych, na który nie stać wiele osób. Nie można również nie dodać najważniejszego – powiększenie biustu za pomocą implantów boli. Ból jest na tyle duży, że kobiety, które poddały się operacji nie ukrywają, że przez pierwsze dwa tygodnie wyłącznie śpią i zażywają mocne leki przeciwbólowe. Jest to szczególnie traumatyczne doświadczenie dla Pań, o niskiej odporności na ból.
Warto również wspomnieć, że implanty mogą utrudnić karmienie piersią. Teoretycznie, jeśli są one dobrze zrobione, to nie powinny wpływać na proces karmienia. W praktyce jest jednak zupełnie inaczej.
Część kobiet ze sztucznym biustem karmi piersią, jednak w wielu przypadkach jest to po prostu niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *