Rankingi Zakupy

Tęczowe gadżety erotyczne – TOP5 propozycji

Tęczowe gadżety erotyczne – TOP5 propozycji!

Na rynku gadżetów erotycznych cyklicznie pojawiają się nowości i bardzo dobrze – seksualne zabawy nigdy nie powinny być nudne, a więc także zawsze wiązać się z tym samym. Jednak w niniejszym wpisie postanowiliśmy powiedzieć więcej nie tyle o innowacyjnych funkcjach, ale ciekawym wyglądzie poszczególnych modeli. Stworzyliśmy ranking, w którym znajdziesz tęczowe gadżety erotyczne!

Tęczowe zabawki erotyczne

Tęczowe gadżety erotyczne posiadają, jak sama nazwa wskazuje, motyw tęczy na swojej powierzchni. Jest to oczywiście nawiązanie do społeczności LGBT+, a więc osób, których tożsamość seksualna jest inna niż w przypadku heteroseksualizmu. To także niejako przypomnienie, że na świecie istnieje masa wspaniałych osób, które są dumne z siebie i swojej seksualności.

Tęcza jest symbolem LGBT+. W praktyce skrót jest znacznie szerszy (LGBTQIAP) i możliwe, że będzie dłuższy. Podstawowe litery oznaczają lesbijki, gejów, biseksualistów i transseksualistów. Tęczowe zabawki erotyczne natomiast są podkreśleniem dumy. Umieszczanie tęcz w różnych miejscach jest więc okazaniem wsparcia.

Tęczowe gadżety erotyczne – TOP5 tęczowych zabawek

5. Dream Toys Colourful Love Colourful Plug

Zestawienie otwiera niewielki, jednak na pewno ekscytujący gadżet. Jest to korek analny o niewielkich rozmiarach, który może jeszcze bardziej urozmaicić Twoje wieczorne zabawy. Został wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego, który pomalowano na 6 tęczowych kolorów. Sprawdzi się podczas zabawy z drugą połówką, ale też solo, ponieważ wyposażono go w przyssawkę umożliwiającą przymocowanie np. do ściany pod prysznicem, krzesła czy blatu stołu. Ma anatomicznie wyprofilowany kształt.

4. Rocks Off – Coloured RO-80mm – Mini Wibrator (tęczowy)

To kolejna tęczowa zabawka, która jest doceniana za wzornictwo oraz jakość wykonania. To wibrator typu bullet (ang. nabój), w którego przypadku kolory przechodzą równomiernie. Ma długość 80 mm, dlatego jest szczególnie niewielkim urządzeniem. Mimo tego zapewnia sporo zabawy. Ma mocny jak na swój rozmiar silnik, a ponadto oferuje kilka trybów wibrowania, dlatego na pewno znajdziesz swój ulubiony. Posiada wodoodporną konstrukcję. Do jego zasilenia potrzeba baterii LR1. Ma delikatnie zaostrzoną końcówkę, dlatego umożliwia precyzyjną stymulacją obszarów, które najbardziej Cię podniecają!

3. Dream Toys Colourful Love Strap On Solid Dildo

Podium otwiera wyjątkowy gadżet, który jest przede wszystkim polecany parom kobiet, które lubią penetrację. To zestaw składający się z uprzęży typu strap-on oraz zabawki o ciekawym kształcie. Kolorowe dildo posiada zgrubienia na korpusie, które zwiększają przyjemność płynącą z zabawy. Wspomniana wcześniej uprząż natomiast jest regulowana, dlatego łatwo ją dopasować do figury strony aktywnej.

2. I Rub My Duckie 2.0 Happiness

Drugie miejsce zajmuje ta urocza kaczuszka, która posiada tęczowe kulki na swoim korpusie. Ciekawym elementem jest brokatowy dzióbek. Tym razem nie jest to tęczowe dildo lub wibrator, ale masażer łechtaczki, czyli gadżet wyposażony w mocny silnik wibracyjny, przeznaczony do stymulacji zewnętrznej. Kaczuszka została pokryta materiałem bez dodatku ftalanów i można ją używać w kąpieli – do tego została stworzona! Produkt oferuje aż 7 trybów wibrowania, dlatego będziesz w stanie dopasować program pracy urządzenia do swojego nastroju i preferencji.

1. Dream Toys Colourful Love Colourful Dildo

To wyjątkowe tęczowe dildo, które rzuca się w oczy. Stanowi odlew męskiego penisa, co podkreślają jądra, charakterystyczna żołądź oraz sieć żyłek na korpusie. Gadżet nadaje się do penetracji waginalnej oraz analnej. Podobnie do pierwszej zabawki, to kolorowe dildo także wyposażono w przyssawkę, dlatego można je przymocować do płaskiej, gładkiej powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *