Bez kategorii

Jak powiększyć penisa?

Nie ma chyba mężczyzny, który nie interesowałby się swoim własnym przyrodzeniem. Niestety, istnieje ogromna grupa Panów, którzy nie są zadowoleni z jego rozmiarów. Przez to starają się znaleźć sposoby, jak uporać się ze swoim problemem. Chcemy pomóc w owych poszukiwaniach, dlatego czytając dalej dowiesz się, jak powiększyć penisa!

Rozmiar penisa według wielu specjalistów nie ma znaczenia w przypadku seksu – liczba i rodzaje technik seksualnych sprawiają, że nawet małe przyrodzenie nie jest problemem. Jednak nadal w świadomości mężczyzn często rodzi się kompleks związany z owym rozmiarem, więc istnieją dwa wyjścia – zaakceptować swoje ciało lub je zmienić. Kompleksy mogą powodować niechęć do uprawiania seksu, niską samoocenę, obniżone samopoczucie, stres przed „pokazaniem się” partnerce itd. Jest to problem powszechny, dlatego warto wiedzieć, że nie należy się nim zbytnio przejmować, jednak powiększyć penisa się da i to również częsta praktyka.

Sposoby na powiększenie penisa – zastrzyk kwasem hialuronowym

Metoda ta jest nowa we współczesnej medycynie estetycznej. Nie można zaprzeczać, że największą zaletą tego sposobu jest brak wykonywania operacji chirurgicznych, ponieważ te są bardzo niebezpieczne, dlatego nawet ich stosunkowo duża efektywność może wiązać się z wieloma powikłaniami wymagającymi rehabilitacji lub powtarzania zabiegu. W tym przypadku natomiast penis otrzymuje zastrzyk kwasem hialuronowym, który jest naturalną substancją, niepowodującą skutków ubocznych. Wszystko oczywiście odbywa się pod znieczuleniem, przez co pacjent nie odczuwa bólu. Warto jednak wiedzieć, że po zabiegu trzeba powstrzymać się od praktyk seksualnych przez około 3 tygodnie, natomiast efektem może być wydłużenie członka o około 2 cm, a także pogrubienie o 2-4 cm. Co więcej, nie jest to permanentne – kwas hialuronowy po około 1-2 latach ulegnie biodegradacji, przez co konieczne będzie powielenie zabiegu, który do najtańszych nie należy – koszt to około 3-5 tys. złotych.

W takim razie jak naturalnie powiększyć penisa?

Na rynku istnieje cała masa specyfików, które posiadają naturalny skład, a nadal mogą powiększyć członka. Chodzi oczywiście o suplementy, które występują w wielu postaciach, jednak łączy je jedno – bezpieczeństwo dla zdrowia! Również dostęp do nich nie jest trudny. Dobrze mogą się także sprawdzić tak zwane ekstendery, czyli przyrządy do ćwiczeń rozciągających. Połączenie obu sposobów powinno sprawdzić się doskonale!

Preparaty na powiększenie penisa

Penilarge Tabletki 60 szt. – produkt ten swoje działanie zawdzięcza składnikom, takim jak L-Arginina, która zwiększa przepływ krwi do prącia; buzdyganek ziemny, który wspomaga produkcję testosteronu zwiększającego objętość ciał jamistych (z których składa się członek); Muira Pauma, to jest drzewo z dorzecza Amazonki, od lat stosowane przez rdzennych mieszkańców jako sposób na polepszenie libido oraz potencji itd. Regularne stosowanie jest konieczne do skutecznej kuracji.

Trzeba mieć świadomość, że powyższe tabletki działają wyłącznie z wnętrza organizmu, natomiast dobrze jest stymulować penisa także z zewnętrznej strony. Dlatego kurację warto urozmaicić o preparaty, takie jak Penilarge Spray, Penilarge Krem i Penilarge Żel – wszystkie powinno się stosować regularnie, natomiast żel i spray dobrze jest także nałożyć na członka kilka chwil przed stosunkiem.

Równie dobrym produktem jest PeniSizer, czyli oparty na naturalnym składzie żel zwiększający przypływ krwi do penisa, przez co ciała jamiste się rozszerzają, co może skutkować powiększeniem się członka.

Ekstender – idealny dodatek

Tego typu urządzenia nosi się przez kilka godzin dziennie – kuracja polega na rozciąganiu członka. Kiedy przez dłuższy czas korzysta się z tego sposobu, można liczyć na wzrost rozmiarów prącia. Ważne jest to, żeby podczas stosowania ekstendera mężczyzna nie czuł dyskomfortu. Co więcej, na efekty trzeba trochę poczekać, ponieważ te będą widoczne dopiero po kilku miesiącach – a długość może zostać zwiększona o około 3 cm. Dobrze sprawdzi się chociażby Jes-Extender Light.
Dodaj komentarz